תפריט

מקום לכנסים

מקום לכנסים

אנחנו משערים שאתם נרגשים לקראת הכנס הקרוב שלכם, אלא אם אתם עורכים כנסים עסקיים על בסיס קבוע. כנס הוא אירוע ארגוני מכונן, עם מוזמנים חשובים ולא פעם גם תוכן מהותי לאירוע, כולל הרצאות עסקיות, אולי גם ארוחה או מלצרים חינניים עם מגשי Finger Foods מעוררי תיאבון שמסתובבים בין המוזמנים שלכם, ועוד.

אנחנו משוכנעים שמבחינת תוכן הכנס שלכם, השקעתם מחשבה רבה ואתם בטוחים בבחירתכם. מה בנוגע למקום לקיום כנסים? על זה חשבתם?! האם בדקתם מגוון מקומות לכנסים ובחרתם את המקום לכנס שיהיה המוצלח ביותר עבורכם?

בחירת מקום לקיום כנסים בשרון

לא רק הפונקציונליות עומדת לנגד עיניכם, אלא גם יכולתכם למתג את הארגון שלכם (ואולי גם ארגונים נוספים, כמו נותני חסות ו/או שותפים לדרך) באופן מזמין וברור לכל המוזמנים. מקום לכנסים בשרון צריך לאפשר את הנוחות וההנאה לכל האורחים בכנס, כולל למרצים אם יש – וגם לספק את הערך המוסף הארגוני, שיסייע במיתוג הארגון במהלך האירוע.

​מה שכל מקום לכנסים בשרון צריך להציע לכם

​לא נלאה אתכם באותן "רשימות מכולת" שאתם בוודאי מכירים מחיפוש אחר מקום מושלם לקיום כנסים, אבל נזכיר במשפט קצר, שעוד לפני שאנחנו בודקים את אפשרויות המיתוג, האווירה והערך המוסף של הכנס– חשוב שהמקום לכנסים יציע את השירותים הבסיסיים הנדרשים, וזה כולל: הגעה נוחה, מקומות חניה בחינם, נגישות אם צריך, סביבה שתתאים לסוג הכנס שלנו, אבזור שיתאים לצרכים, מערכות מיזוג יעילות, פינות ישיבה אלטרנטיביות בגן מנוחה ולמינגלינג, פינוקים ותוספות על פי בחירתכם. מקום שמשתתפי הכנס לא ישכחו.​

מקום לכנסים

מה אסור לפספס כשמחפשים מקום לקיום כנסים בשרון

​לאחר שעברתם על ה"צ'ק ליסט" הבסיסי עבור מקום לכנסים וגיליתם, בוודאי, מספר מקומות לאירועי בוטיק שיכולים לארח את הכנס שלכם – הגיע הזמן לבדוק את הערך המוסף בעבודה עם מתחם כנסים ואירועים כזה או אחר. שאלות שאולי יעניין אתכם לשאול יהיו, למשל:

  • פרט לאולם הכנסים עצמו, אילו עוד אזורים במתחם יעמדו בפני משתתפי הכנס להנעים את זמנם?
  • מה האפשרויות מבחינת התפריט של ארוחות הבוקר והצהריים – האן ניתן להוסיף יינות, שתייה חמה וקלה, וכדומה?
  • מה תהיה האווירה במהלך הכנס? איך המתחם שבחרתם מבחינה אסתטית? איך הנוף והסביבה? כיצד האסתטיקה של מתחם הכנסים שבחרתם תשפיע על מיתוג הארגון שלכם אחרי האירוע?
  • האם קיימות פינות ישיבה אלטרנטיביות להפסקות, לפיצולים ולמינגלינג?
  • מי הצוות שיעמוד לרשותכם, בשלבי ההכנה של כל מקום לכנסים כמו גם במהלך הכנס עצמו? עד כמה יהיה הצוות זמין, גמיש ויעיל במהלך הכנס?

ג'וב אנד ג'וי – מקום לכנסי איכות בשרון

מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מתחם אירועי בוטיק פרטיים, המשלב יעילות עסקית עם אסתטיקה אמנותית, בניהול בני הזוג סמדר ואריק גלבוע. במתחם ג'וב אנד ג'וי חדרי ישיבות, מרפסת טוסקנית ממנה נפרס למולכם נוף הארץ היפה שלנו עד הים; פינות ישיבה אלטרנטיביות מלאות בקסם ואומנות בהן ניתן לנהל שיחות אישיות בניחותא; תפריט גורמה מושקע ומגוון; ועוד. אם אתם מחפשים מקום לכנסים בשרון שיספק את כל הנדרש עבור הכנס שלכם – ועד קצת – פנו אלינו, ונשמח לארח אתכם.