תפריט

מקום מושלם לכנסים קטנים

מקום מושלם לכנסים קטנים

מחפשים מקומות לכנסים קטנים? כנסים עסקיים קטנים יכולים לשדר יוקרה ואינטימיות. הם יכולים לאפשר "מינגלינג" ושיח בלתי אמצעי בין האנשים המשתתפים באירוע, ולייצר אפשרויות חדשות לשיתופי פעולה, רעיונות חדשים לפעילות וקשרים חדשים בין עמיתים למקצוע. 

כשאתם מחפשים את מקומות לכנסים קטנים, בחרו את מקום לקיום כנסים שיהיה שיספק את הנוף והתפאורה לכנסים קטנים – הדרך הנכונה היחידה לעשות זאת היא לחפש מקום לכנסים קטנים, שמתמחה באותו אירוח בוטיקי שאתם מחפשים. המקום ואיכויותיו ישפיעו רבות, ללא ספק, על התנהלות הכנס שלכם.

מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מקום מושלם לכנסים קטנים בשרון. באווירה יצירתית ובשילוב שפע של עבודות אומנות (רובן פרי היצירה של סמדר, מבעלי המקום וגם השפית האחראית על ארוחות הגורמה המוגשות בו); עם נוף עוצר נשימה; ועם צוות שיהיה שם עבורכם, מרגע שתבחרו במתחם ועד שאחרון האורחים עוזב – אם אתם מחפשים מקום לכנסים קטנים בשרון, בואו לבקר במתחם ג'וב אנד ג'וי ולראות מה יש לנו להציע.

מקום לכנסים קטנים שיש בו את ה"ג'וב" ויש בו את ה"ג'וי"

בניגוד לאירועים עסקיים מרובי משתתפים – ארגון כנסים קטנים מאפשר מפגש בין אישי אינטימי, ובשל מיעוט המשתתפים התקציב מאפשר לא פעם אירוח בוטיקי ומוקפד שמוסיף רבות לאווירה (וליעילות) הכנס. 

המפגש בין אנשים שונים מושפע באופן מודע ולא מודע מהאווירה במקום. אלו הם שני דברים שונים בתכלית, תכנון אירוע במקום לכנסים קטנים במרכז הארץ, באווירה סואנת ובתוך פעימת העיר שלעולם אינה גוועת – לעומת תכנון כנס קטן באווירת הירוק והטבעי, במרחבים שמאפשרים ומזמינים שיחות כנות ונעימות, ובקצב קצת אחר. 

המקום המושלם לאירוח כנסים קטנים, ישלב את המקצועיות ו"האורבניות" הנדרשת שתאפשר ניהול אופטימאלי של הכנס, ולצד זאת יציע משהו מעבר – אווירה נינוחה ובוטיקית, תשומת לב לפרטים הקטנים, תפריט מושקע של יינות, קינוחים, קפה או ארוחה מלאה, ועוד. 

היתרונות של מתחם ג'וב אנד ג'וי בסלעית

במרחק עשר דקות נסיעה ממחלף אייל על כביש שש, על פסגת תל ירוק ועם חניה בשפע, תפגשו מקום לכנסים קטנים שאין כמותו בשום מקום אחר. מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא פרי שיתוף הפעולה של הזוג סמדר ואריק גלבוע. היא – אמנית בנפשה, צלמת, יוצרת, מבשלת; והוא – איש עסקים מנוסה שהביא לארגונים גדולים רבים בארץ ובעולם את הרעיון של ניהול שביעות הרצון של עובדים בארגון – להגדלת התפוקה וניהול יעיל יותר של הארגון. 

מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מקום לכנסים קטנים בשרון שמחפשים ערך מוסף, ניהול אירוע אישי והתאמה מושלמת לצרכים המשתנים של כל אירוע. במתחם שני חללי עבודה מאובזרים המתאימים לקבוצות בגדלים שונים, מרפסת טוסקנית לנופי ארץ ישראל הנפרשים למרגלותיכם, שם תשמחו לשתות כוס יין או קפה טוב ולנהל שיחה קולחת. 

אז אם אתם מחפשים מקומות לכנסים קטנים בשרון, אנחנו מזמינים אתכם לפנות למורג בעלת ניסיון רב בארגון והתאמה של הכנס ללקוח וצוות ארגון הכנסים המקצועי של מתחם ג'וב אנד ג'וי ולתכנן ביחד איתם את הכנס הבא שלכם. תגלו כי אכן "משנה מקום משנה מזל", וכי השילוב הייחודי בין תכנון מקצועי ואבזור מושלם לבין טאץ' אישי מוקפד ומלא תשומת לב ישפיע על השמחה, שביעות הרצון, והאפקטיביות של ארגון כל כנס מקצועי קטן בשרון.