תפריט

אירועים משפחתיים מיוחדים במתחם ג'וב אנד ג'וי

אירועים משפחתיים מיוחדים במתחם ג'וב אנד ג'וי

מהם הרגעים החשובים והמיוחדים שנחרטים בזיכרוננו? אלו הם הרגעים שמספרים את הסיפור שלנו ושל בני משפחתנו לאורך הדורות. הרגעים שבהם בני המשפחה מתכנסים באווירה של שלווה ושמחה, הרגעים שבהם המשפחה מתאגדת מסביב למאורע משמח ומרגש וחוגגת ביחד.

יש הרבה דרכים לחגוג אירועים משפחתיים – אולם אחת הקסומות שבהן היא לחגוג אירוע משפחתי במתחם בוטיקי לאירועים, המאפשר מספר מצומצם של אורחים והקפדה על כל הפרטים הקטנים. כך – האווירה, האוכל, המוזיקה, ותחושת הביחד – כולם במיטבם.

אם אתם מתכנים את האירוע המשפחתי הבא שלכם, ומדובר באירוע משפחתי מיוחד שחשוב לכם למצוא מקום מושלם עבורו – אנחנו, במתחם ג'וב אנד ג'וי, מציעים לכם מתחם בוטיקי מטופח, מוקפד, ומלא אהבה (ומשפחתיות!) – שנשמח להתאים אותו בדיוק עבור האירוע המשפחתי הקרוב שלכם. כל הפרטים – לפניכם.

אירועים משפחתיים מיוחדים – חשוב לחגוג במקום מיוחד

מרבית האירועים המשפחתיים המיוחדים הנחגגים במסגרת המצומצמת של המשפחה הקרובה, הם אירועים של עד חמישים איש שחשוב לערוך אותם בצורה בוטיקית ועם המון דגש על הפרטים הקטנים. אירועים משפחתיים מיוחדים כאלה עשויים להיות יום הולדת עגול לבן משפחה אהוב, בר מצווה או בת מצווה, יום נישואין, ברית או בריתה – וכל אירוע משפחתי אחר, שהוא מיוחד עבורכם.

בניגוד לאירועים משפחתיים "בשגרה" (שהם לפעמים ימי הולדת שהחלטתם שלא לציין באופן מיוחד, אולי ימי נישואין, וכדומה) – אירועים משפחתיים שאתם בוחרים לציין באופן לא שגרתי הם הזדמנויות פז, המתרחשות בדרך כלל לעיתים רחוקות, שבהן כל המשפחה מתאחדת.

באירועים כאלה, תרצו לאחד את בני המשפחה (בהם אולי ילדים צעירים ומבוגרים שנדרשים להתאמות מיוחדות או הנגשה) במקום מיוחד ובוטיקי. המקום שתבחרו לחגוג בו את האירוע המשפחתי המיוחד שלכם יציע אווירה מושלמת, אקסקלוסיבית, ומתאימה בדיוק לאירוע שלכם; תפריט גורמה, שיתאים לכמות האורחים ולהעדפות שלכם (ילדים / צמחונים / טבעונים / כשר / וכולי); מקום נגיש עם חניה בקרבת מקום וגישה נוחה אליו (לטובת משפחות עם עגלות, או בני המשפחה המבוגרים יותר); ועוד.

מתחם ג'וב אנד ג'וי – מתחם משפחתי לאירועים משפחתיים מיוחדים

מתחם ג'וב אנד ג'וי תוכנן והוקם על ידי סמדר ואריק גלבוע. הוא – איש עסקים מצליח שניהל ארגונים רבים תוך ההבנה שהשילוב המושלם בין עסקים והנאה יביא למיקסום פעילות הארגון. היא – אמנית, ציירת, צלמת, בשלנית, ואשת יצירה. (קצת עלינו)

ביחד – הקימו את המתחם, שיש בו את כל מה שיהפוך את האירוע שלכם למושלם:

  • קל להגיע – ניווט נוח ומיקום שקל למצוא, חניה וגישה נוחים ובשפע (יש לכתוב ג'וב אנד ג'וי בעברית בוויז)
  • מקום יפהפה – בנוף ייחודי אל מול הנוף המרהיב של ישראל (אפשר לראות בקלות את הים), החצר הטוסקנית שלנו משלבת יצירות אומנות, פינות ישיבה אלטרנטיביות שמביטות אל הנוף המדהים (דמיינו את התמונות שתוכלו לעלות לאינסטגרם).
  • תפריט מפנק – החל מיין טוב וכלה בתפריטי גורמה מושקעים – והכל מוגש בכלים מיוחדים ומלאי אסתטיקה
  • תשומת לב – אנחנו נהיה שם, כדי להקפיד לאורך כל האירוע, שהאירוח שתקבלו יהיה מושלם

אנחנו מזמינים אתכם לחגוג אירועים משפחתיים מיוחדים במתחם ג'וב אנד ג'וי, התקשרו אלינו כעת – ונשמח להציע לכם אירוח מושלם! מוזמנים להיכנס לאתר של ג'וב אנד ג'וי www.jobandjoy.co.il ולהיכנס לסיור לחוויה של 360 בסיורים וירטואלים ייחודיים.