תפריט

חללי עבודה מיוחדים – לימים מיוחדים של גיבוש וישיבות מחוץ למשרד

חללי עבודה מיוחדים – לימים מיוחדים של גיבוש וישיבות מחוץ למשרד

אם אתם מתכננים יום עבודה מחוץ למשרד – בוודאי יש לכם סיבה טובה לכך. אולי אתם מבקשים ליצור מסגרת ייחודית לישיבה בנושא חשוב במיוחד, אולי הגיע הזמן ,לחשוב מחוץ לקופסה". אולי יש לכם אורחים חשובים שישתתפו או שאולי הגיע הזמן להודות או לשקול מחדש כיווני התפתחות של הארגון – בכל מקרה, ימי עבודה וישיבות מחוץ למשרד הם ימים ייחודיים שמאפשרים בילוי מהנה, אולי אפילו זמן איכות ביחד, לצד עבודה אפקטיבית במיוחד – כאשר חללי העבודה שאתם מתעתדים לקיים בהם את הישיבה שלכם, מתאימים בדיוק לצרכים שלכם.

חללי עבודה מחוץ למשרד – למה אתם יכולים לצפות?

חללי עבודה

תמצאו שפע של מקומות שיציעו לכם חללי עבודה שאפשר להשכיר לפי חלון הזמן הנדרש לכם. חללי עבודה שיתאימו לכם בדיוק, יכילו מענה מדויק לשאלות הבאות:

  • כמה אנשים ישתתפו במפגש שלכם? חשוב לבחור את חללי העבודה שלכם בהתאם לגודל הקבוצה. כמובן שחלל עבודה קטן מידי יוצר בעיה גדולה – גם חללי עבודה גדולים לקבוצה קטנה מרגישים לפעמים כאילו הצוות "הולך לאיבוד". חשוב שתבדקו עם בעלי המקום – מה גודל חללי העבודה שהם מציעים ומה גודל הקבוצה האופטימאלי לאירוח בהם. הרי מקום לכנסים קטנים ימלא צורך שונה מחלל לפגישות/ישיבות צוות.
  • מה סידורי הישיבה בחללי העבודה שאתם שוקלים לשכור?
    יש הבדל מהותי לא רק בסידור האנשים אלא גם באופן שבו המחשבות ייווצרו, כאשר אנחנו ישובים אל מול שולחן ישיבות רשמי ומאורגן, אולי כל אחד מול בלוק הנייר שלו – או כאשר אנחנו מארחים את צוות החשיבה שלנו בחדר ישיבות סלוני, כמעט בייתי, באווירה שונה מאוד מזו שאולי אפשר למצוא בחדר הישיבות של המשרד. חשוב שתשאלו את עצמכם – מה תהיה האווירה שתאפשר להשיג יותר מיום ישיבות מחוץ למשרד, וכיצד סידורי הישיבה והנוף שמסביב יכולים לשרת מטרות אלה?
  • איך מאובזרים חללי העבודה ומה עוד אתם יכולים לקבל?
    ראשית חוכמה, אם יש לכם צורך בציוד לטובת ישיבה עסקית מחוץ למשרד חשוב לוודא כי כל חלל עבודה שתשקלו לשכור – יאפשר לכם לקיים את הישיבה עם כל הציוד הנדרש. לצד זאת, אתם רוצים לוודא שציוד מנדטורי, כמו למשל מערכת מיזוג אוויר איכותית, נמצא ומתאים לכם.
    בנוסף כדאי לשקול עוד שני נושאים חשובים: סוג האירוח והאפשרויות לשילוב כיבוד קל (או אפילו ארוחת צהריים) בישיבות העבודה שלכם; והערך המוסף של המקום – כמו למשל מיקומו, נוחות החניה וההגעה, הנוף והאווירה ממנה תיהנו במהלך היום, ועוד.
  • היכן חללי העבודה ממוקמים? חשוב מאוד שחללי העבודה יהיו ממוקמים באזור מיוחד שנותן השראה למשתתפים מרגע שמגיעים, דרך ההפסקות ועד לסיום היום.

מתחם ג'וב אנד ג'וי – חללי עבודה בשרון, באריזה מהודרת

מתחם ג'וב אנד ג'וי – חללי עבודה בשרון, באריזה מהודרת

מתחם ג'וב אנד ג'וי מציע חללי עבודה בשרון, בנוף ארץ ישראלי עוצר נשימה, ועם כל הפינוקים שאפשר לחשוב עליהם מסביב. במתחם אומנותי, פורח ומעוצב, תמצאו שני חללי עבודה שונים מאוד זה מזה – חדר הישיבות "הסדנה", שמציע אירוח באווירה עסקית מהוקצעת ומתאים לקבוצות של עד 40 איש, בישיבה מסביב לשולחן, בגורן או בישיבת תיאטרון; וחדר ישיבות אינטימי יותר, "הסלון", המיועד לקבוצות של עד 12 משתתפים. בשני חללי העבודה והישיבות שלנו, נשמח להתאים את צורת הישיבה והאבזור לכל צורך שלכם; וניתן לשלב באירוח גם כיבוד קל או ארוחת צהריים גורמה מהנה

פנו אלינו, ונשמח להכין עבורכם את חללי העבודה של ג'וב אנד ג'וי, על מנת שאתם תוכלו ליהנות מעבודה אפקטיבית, פגישה בנוף ייחודי, יציאה מחוץ לשגרה ולקופסה, ויום שיאפשר לחזור הביתה בחיוך רחב!

אם התרשמתם לטובה – תשמחו לשמוע כי ג'וב אנד ג'וי יכול לשמש גם מקום לאירועים עד 30 אנשים