תפריט

הסיפור שלנו

השילוב הייחודי בין רגיעה פנימית, הרפתקנות וסקרנות, וקירבה לטבע, הוליד לאחר שנים רבות של עבודה ויצירה את מתחם Job&Joy, בחצר ביתם המופלאה של סמדר ואריק גלבוע.

עשרים השנים האחרונות היוו הכנה עבור סמדר ואריק לקראת פרויקט חייהם. אריק ניהל חברות גדולות בארץ ובחו"ל, כששיטת הניהול שלו זכתה להצלחה, להכרה ולשבחים בכל מקום אליו הלך. אריק השתתף, הנחה וניהל מאות ישיבות הנהלה ואירועים עסקיים בארץ ובעולם, וחלומו להביא את התפאורה האופטימלית ליצירת סביבת עבודה בין אישית פורה – ביום כיף לצוות או בפגישות בנושאים חשובים עבור הארגון – והכל על מנת למקסם עבודה והנאה.

סמדר אמנית רב תחומית, בוגרת המדרשה לאומנות, היא לא רק יוצרת מוכרת אלא גם בשלנית בעלת רזומה מקצועי עשיר, בעיקר (אם כי לא ממש רק) בתחום הקינוחים והמאפים. תוך כדי הטיולים מסביב לעולם, התמחתה סמדר בויטראז' ומוזאיקה, ציור, פיסול וצילום, וטכניקות מיוחדות באומנות הזכוכית. בנוסף, למדה את סודות הבישול והאפייה משפים בארצות בהן שהתה, ולאחר מכן פתחה וניהלה בהצלחה רבה חברת קייטרינג שסיפקה מאפים וקינוחים ללקוחות פרטיים ומסעדות.

סמדר הנחתה שפע של סדנאות יצירה בארץ ובחו"ל, ואחת ההנאות הגדולות שלה היא לאפשר לכל אחד ליצור עבודה מעשה ידיו, ובאמצעותה לבטא את רגשותיו.

לחוויה מושלמת שלא תשכח, צרו קשר:

ונחזור אליכם בחיוך

טלפון: 052-615-7766 | אימייל: [email protected]
| כתובת: ג'וב אנד ג'וי מושב סלעית