תפריט

מחפשים את המקום המושלם לאירוע אינטימי? שקלו מקום כפרי לאירועים

מחפשים את המקום המושלם לאירוע אינטימי? שקלו מקום כפרי לאירועים

יש אירועים שבהם החיבור בין אנשים הוא לא בראש סדר העדיפויות. אלו הם אולי אירועים מרובי משתתפים, סדנאות, מפגשים מקצועיים שה"מינגלינג" הוא לא חלק מהותי בהם, ועוד.

אבל יש גם אירועים שלב לבם הוא אותו חיבור ייחודי בין אנשים, כשהם אוהבים זה את זה ,כשיש להם מן המשותף, או אולי כאשר לא ראו זה את זה במשך זמן. אירועים כאלה, ירוויחו ממקום לאירועים ש"יעטוף" את האירוח בהמון תשומת לב, באווירה שמחברת בין לבבות, ובפרטים הקטנים שיהפכו את השהות בו למושלמת.

מקום כפרי לאירועים הוא מקום שיש לו ייחוד, באווירה המעוררת קירבה, בתשומת הלב לדקויות, במרחב המעודד התקרבות ושיחה נעימה, ובפינוקים הקטנים שמנעימים את זמנכם, ויוצרים קרקע מחויכת לשיחות קרובות.

שלושה מפתחות שיעזרו לכם לדעת – שבחרתם את המקום הנכון

כדאי לדעת, שמקום לאירועי בוטיק שהוא מקום כפרי לאירועים, הוא שונה ממקומות אחרים לאירועים קטנים, הנה שלושת המאפיינים למקומות כפריים, שיעזרו לדעת שבחרתם נכון:

1# – מקום כפרי לאירועים מארח בדרך כלל אירועים קטנים

באולם אירועים גדול ומרובה –קשה ליצור את אותה אווירה אינטימית, שתגרום לאורחים שלכם להתקבץ יחד משתתפים, כשהוא מציע סביבה עוטפת ומלאת 100משתתפים. מקום כפרי בדרך כלל בנוי לאירועים של עד משתתפים. במקומות כפריים לאירועים 20תשומת לב גם עבור אירועים פרטיים קטנים, כמו כאלה של עד חלוקת המרחב היא אופיינית ותמצאו בדרך כלל שפע של פינות חמד חבויות, שיאפשרו לקבוצות קטנות מבין באי האירוע שלכם, לתפוס להם רגע שקט משלהם, לשיחה נינוחה.

2# – האווירה באירוע שלכם היא גמישה ובוטיקית

במקומות שהייחוד שלהם הוא אירוח של אירועים קטנים, יש גמישות רבה בתכנון האירוע לפרטיו. למשל, תגלו שבבחירת התפריט אתם בדרך כלל יכולים לבחור מבין מגוון נרחב של אפשרויות הגשה ומנות )חלבי, טבעוני, בשרי, קליל, שופע, וכדומה(. גם בעיצוב האירוע באזורים השונים במרחב, תוכלו לעתים לגלות כי מגוון אפשרויות יקלו עליכם ליצור בדיוק את האווירה שאתם מחפשים כאשר מדובר על מקום כפרי לאירועים.

3# – תשומת לב לפרטים

מקום כפרי לאירועים מציע בדרך כלל אווירה ייחודית, אינטימית, המחברת לשלווה ולחיבור בין אנשים. מקומות כפריים רבים כאלה מנוהלים באהבה ובתשומת לב, ומזמינים אתכם לתכנן את האירוע לפרטי פרטיו ביחד עם מנהלי האירוע, בהמון הקפדה ומתוך כוונה שהאירוע שלכם יהיה בדיוק לטעמכם. גם לפני האירוע וגם במהלכו, תמצאו נוכחות של מי שיכול לסייע, לתת מענה, לדאוג שהכל "מתקתק", ולאפשר לכם ליהנות מהאירוע המושלם.

ג'וב אנד ג'וי – מקום לאירועים קטנים בשרון שמציע את כל אלה, ויותר

מי שמתעניין במקום לאירועים כפריים בשרון, ימצא במתחם ג'וב אנד ג'וי בשרון את כל מה שאפשר לבקש, במקום בוטיקי לאירועים. מתחם ג'וב אנד ג'וי – מקום כפרי לאירועים, המנוהל על ידי סמדר ואריק גלבוע (אמנית ואיש עסקים), הוא מתחם כפרי הוליסטי, המחולק לפינות חמד שמתאימות לאירועים בוטיקיים ואינטימיים, בנוף הישראלי המרהיב, ובניהול מלא תשומת לב ואהבה. במתחם פינות אירוח שמתאימות למספר משתנה של משתתפים באירוע שלכם, תפריט גורמה שנתכנן ביחד (החל מאירוח על כוס קפה ועוגה וכלה בארוחות מלאות של מספר
מנות), וגמישות שתאפשר לכם להתאים את המקום לאירוע המושלם עבורכם. המתחם משובץ בעבודות אומנות ייחודיות, בעיצוב כפרי מרהיב וירוק.

אם יש לכם אירוע בקרוב ואתם מחפשים מקום כפרי שיארח אתכם וידאג לפרטים הקטנים כגדולים – אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, נשמח לארח אתכם ולוודא שהאירוע שלכם מתנהל באווירה כפרית, בוטיקית, אינטימית, שמעודדת חיבור בין אנשים, שמחה ואהבה.