תפריט

מחפשים מקום לערב חברה? המדריך השלם למקום הנכון עבורכם

מחפשים מקום לערב חברה? המדריך השלם למקום הנכון עבורכם

הגיע הזמן להביע הערכה כלפי עובדי הארגון? יש לכם בשורות משמחות ואתם מחפשים את המקום המושלם לבשר אותן לעובדים? הרגע הסתיים בהצלחה פרוייקט גדול ומורכב, ואתם מרגישים שיש צורך בערב של חגיגות על עמידה בזמנים ומחויבות למטרה? 

אולי זה זמן מושלם לתכנן אירוע קטן ובוטיקי של מחווה למנהלי ועובדי הארגון – ערב חברה.

מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מקום לערב חברה שיש בו הכל – אווירה, תפריט גורמה, אבזור, מקום לסדנא או הופעה, ופינוקים לעובדים. אם כבר יש לכם חזון בנוגע לערב החברה הבא שלכם – בואו לבדוק את מתחם ג'וב אנד ג'וי כמקום לערב חברה שיאפשר לחגוג ביחד. 

למה בכלל כדאי לחפש מקום לערב חברה?

גוף נרחב של מחקרים כבר מראה את הקשר ההדוק בין השקעה בעובדים לבין נאמנותם לארגון ויצרנותם. ארגוני ענק כמו גוגל, מייקרוסופט, נטפליקס או פייסבוק ידועים בתנאים הנוחים שהם מספקים לעובדים שלהם – ואין ספק שמדובר בארגונים חוצי יבשות שהם רווחיים במיוחד. 

במאה ה – 21, כשכולנו עובדים "מצאת החמה עד צאת הנשמה", מביאים את העבודה עם הסמארטפון הביתה וזמינים מסביב לשעון לעיתים, נכון לשקול בארגונים קטנים כגדולים אירועים מפנקים ונעימים, שיש להם הן ערך חברתי והן ערך מקצועי, והמיועדים לפיתוח העובדים והשקעה בהם, ליצירת קרקע פורייה לקשרים חברתיים בין העובדים, ולא פחות חשוב: לתכנון ערב של כיף, שיגרום לכל עובד שיוזמן אליו לדעת שהמנהלים שלו מעריכים את תרומתו לפעילות.

מקום לערב גיבוש לעובדים – מקום מושלם לערב חברה

ערבי חברה משלבים בדרך כלל קבלת פנים, אוכל או שתייה, וגם אטרקציה או מופע, כמו למשל ערב סטנד-אפ בנושאים שנוגעים לפעילות החברה או לאתגרים שלה לאחרונה סדנת גיבוש או ניהול, וכדומה. מקום מושלם לערב חברה יאפשר ניהול של כל רגע ממגוון הרגעים השונים בערב החברה שלכם בצורה מושלמת. 

כשמחליטים על מקום לערב גיבוש לעובדים זה מתחיל עוד לפני קבלת הפנים, עם הגעה נוחה, חנייה קרובה בשפע וגישה קלה אל המתחם עצמו. זה ממשיך באווירה קסומה במקום האירוע שלכם, בשלב קבלת הפנים והגעת האורחים, ולכל אורך האירוע. כל מקום לערב חברה יבדוק איתכם מראש בנוגע למאפייני האירוע – ממספר המוזמנים וסדרי ההושבה, ועד לתפריט בפרטי פרטים, על מנת להכין את המקום כך שיחכה לאורחים שלכם מזמין ומעוצב. 

כל התכניות שלכם בנוגע לערב החברה יצאו אל הפועל באופן נטול תקלות, ובסיום האירוע, כל האורחים ימשיכו איש איש לביתו בחיוך רחב. כך, תדעו שמלאכתכם הושלמה, ושהאירוע שארגנתם אכן התנהל באופן נטול פגמים.

מתחם ג'וב אנד ג'וי – לא תמצאו מקום לערב חברה שמציע יותר

בחצר קסומה בסלעית, מחכה לכם מתחם קסום לאירועים קטנים ולערבי חברה, שיש בו הכל: שני חדרי ישיבות שאחד רשמי יותר והשני סלוני ומאוורר; מרפסת בסגנון איטלקי מאובזרת לארוחות כייפיות מול נוף מרהיב שמתאימה לכל עונות השנה קרירי בקיץ וחמים בחורף וחצר טוסקנית טובלת בירוק לנוף ארץ ישראלי הנפרס למרגלות האורחים שלכם; אבזור שמתאים לישיבות הנהלה ולערבי חברה בצורה שתענה על כל צורך שלכם; אפשרות לשלב סדנאות שונות – משלכם או מהיצע הסדנאות שלנו (בררו איתנו לפרטים נוספים); והכי חשוב: אירוח בוטיקי ומלא תשומת לב, החל מהטלפון הראשון שלכם אלינו וכלה בסיום משמח של ערב החברה שלכם. 

אנחנו מזמינים אתכם לבוא לבקר במתחם ג'וב אנד ג'וי, מקום לערב גיבוש לעובדים, לכוס קפה או דרך הסיור הווירטואלי הנגיש שלנו ולבדוק איתנו את האפשרות להפיק ערב חברה, יום גיבוש לעובדים או מנהלים, יום ישיבות מחוץ למשרד או סדנת העצמה לעובדים שלכם. כאן, במתחם ג'וב אנד ג'וי, תמצאו יצירתיות, פינוק ושפע של אפשרויות מגוונות לפעילות ארגון או ערב חברה שכל העובדים יזכרו.

קראו גם על סדנאות גיבוש לעובדים אצלנו.