תפריט

אירועים קטנים עד 30 איש – איך הופכים אירוע כזה למושלם

אירועים קטנים עד 30 איש – איך הופכים אירוע כזה למושלם

אם חיפשתם מידע על מקום לאירועים עד 30 אנשים, הגעתם למקום הנכון. בתחום ניהול האירועים אפשר ללא ספק לראות שתי קטגוריות נפרדות של תכנון אירועים – האחת היא אירועי ענק, בהשתתפות מאות משתתפים, באירועים הומים, שמחים ובדרך כלל בתקציבים של שש ספרות.

השני הוא תחום אירועי הבוטיק הפרטיים או האירועים בהשתתפות עשרות בני המשפחה והחברים הקרובים, אירועים כאלה הם אירועי בוטיק, ב"תפירה" ייחודית ובעוד התקציב עבור אירועים קטנים עד 30 איש הוא בדרך כלל קטן ביחס לזה הנדרש עבור אירועי ענק – ההשקעה (הן מבחינת משאבים והם מבחינת תשומת לב) לכל אורח – היא אחרת לגמרי.

אם אתם דווקא מחפשים לחגוג עם אלה שהכי קרובים אליכם, מבלי להזמין את החברים לעבודה מצד הדודה השנייה, או אם האירוע שלכם הוא אירוע בוטיקי – תכנון אירועים קטנים עד 30 איש, בתכנון מוקפד ופינוק מיוחד לכל אורח – עשוי להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

היתרונות הגדולים של מקום לאירועים קטנים עד 30 איש

מקום לאירועים עד 30 איש שומר על החופש להיערך גם במקום לאירועי בוטיק, שיכול לארח לא יותר ממאה אנשים. האווירה במקומות כאלה היא בדרך כלל שונה מזו שתמצאו באולמות אירועים המתוכננים להכיל מאות אנשים – הן בחלוקת המרחב הפנימית והן באפשרויות האירוח.

הנה עוד כמה מהיתרונות הייחודיים של מקום לאירועים קטנים עד 30 איש – או, אם תרצו, הפינוקים שאירועים קטנים יכולים להרשות לעצמם – ואירועים המוניים בדרך כלל פחות:

  • ניהול האירוע – אירועים קטנים עד 30 איש יכולים ליהנות מניהול אקטיבי, Hands On, ממש של ההנאה של כל אורח. האירועים קטנים של עד 30 איש – קל להתייחס לקבוצות הטרוגניות (מפני שבדרך כלל אין הרבה כאלה) ולהיענות לצרכים שלהן – אז אם באירוע הבוטיק שלכם יש קבוצת ילדים או נערים – קל להכין עבורם עמדת פעילות ייחודית; אם חלק מהאורחים שלכם טבעוניים – מתבקש לתכנן תפריט מתאים, ואם רוב האורחים מתים על שירים של שנות השמונים אבל הסבתא היקרה דווקא תעדיף לנוח עם כוס יין טובה וליהנות בשקט מהנוף – אפשר לדאוג לסביבה מושלמת עבורה.

    מקום לאירועים עד 30 איש

    מקום לאירועי בוטיק

  • התפריט באירועים קטנים עד 30 איש – בעוד אירועים גדולים מגיעים במנות גדולות, עם תפריט בופה או מנות קבועות מראש – באירועים קטנים עד 30 איש, בוודאי באירועים קטנים אף יותר – התפריט נוטה להיות תפריט גורמה, היכרות בעלי האירוע המאושרים עם האורחים היא בדרך כלל אינטימית יותר וקל להרכיב תפריט מגוון, עשיר, שיתחשב בהעדפות האורחים. כך, בדרך כלל תפריטי אירועי בוטיק בהשתתפות כמות קטנה יותר של אורחים – היא מפנקת יותר ונוטה להיות יותר גורמה באוכל – החל מהיין שיוגש בקבלת הפנים, וכלה בקפה והקינוח בסיום האירוע, כמובן – דרך הארוחה שתבחרו להגיש במהלכו.
  • הנוכחים – זה פחות קשור לבחירת מקום לאירועים קטנים עד 30 איש ויותר קשור לחיבור בין האורחים שלכם – אין ספק שכאשר מוזמנים עשרות האנשים הקרובים אליכם ביותר, האווירה היא מחוברת, אינטימית וקרובה יותר, ביחס לאירוע בהשתתפות קבוצות של אנשים שפחות מכירים אלה את אלה. כך, אירועים קטנים עד 30 איש מתנהלים בהמון קירבה ואהבה.

​​הטיפ הכי חשוב לניהול אירועים קטנים עד 30 איש

אם אתם מתכננים אירוע בוטיקי, יום הולדת עגול, מסיבת אירוסין או ברית או בריתה בנוכחות הקרובים אליכם – חשוב לדעת כי מקום לאירועים קטנים עד 30 איש שיציע סביבה מושלמת לאירוע שלכם, תפריט מתאים לאורחים האהובים ופינוקים שיהפכו את האירוע נוצץ יותר, כיפי יותר, ומתאים יותר לאירוע החלומות שלכם – הוא המפתח לאירוע בוטיקי מוצלח במיוחד.

ג'וב אנד ג'וי הוא מקום לאירועים עד 30 אנשים שבנוי בדיוק על מנת לארח את המשפחה שלכם, כאשר ככל שהקבוצה קטנה יותר – כך מתבקש יותר לארח במסגרת משפחתית ומלאת תשומת לב. במתחם ג'וב אנד ג'וי תמצאו עיצוב ואסתטיקה של שילוב אומנות ופינות ישיבה אלטרנטיביות, לצד נוף מרהיב, נוחות הגעה ומקום נגיש, ניהול מלא תשומת לב, אהבת האירוח ואכפתיות מטעם מנהלי המקום, והמון נגיעות של אכפתיות, שהופכות כל אירוע ל-WOW.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות לצוות של ג'וב אנד גו'י, לבוא לבקר, ולהתרשם מהמקום המיוחד, באווירה ביתית ובניהול מקצועי – לאירוע הבוטיקי הבא שלכם. ועד אז אתם מוזמנים לגלוש באתר שלנו jobandjoy.co.il אל הסיור הוירטואלי, ובתנועות אצבע או עכבר להרגיש ממש כאילו אתם שם, ולהתרשם מכל מה שיש.

למידע נוסף על מקום לאירועים קטנים עד 30 איש / מקום לאירועים קטנים בשרון, אתם מוזמנים להשאיר פרטים בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

קראו גם על אירועים עסקיים קטנים >>