תפריט

אינטימיות מול מקצועיות בישיבות עסקיות בשרון – האם אתם חייבים לבחור?

אינטימיות מול מקצועיות בישיבות עסקיות בשרון – האם אתם חייבים לבחור?

היתרון הגדול של השכרת מקום עבור ימי ישיבות מחוץ למשרד, הוא היכולת שלכם "להחליף אווירה", להכניס ערך מוסף בנוף, בסביבה ובתהליך האירוע העסקי (ישיבות, כנסים, ועידות, אירועים עסקיים, ימי עיון, ואפילו ימי גיבוש וכיף לעובדים), ולצאת להרפתקה אל "מחוץ לקופסה" – ביחד עם הצוות שמקבל את ההחלטות האסטרטגיות בארגון.

הבחירה היצירתית בהשכרת מקום עבור ישיבות עסקיות בשרון – ערכה לא יסולא בפז, עם סיכוי מוגבר לפתרונות יצירתיים, לחיבור בין אישי ולרווחים בטווח הקצר והארוך עבור הארגון – והבחירה בחדר ישיבות בשרון שיספק את הרקע המושלם לאירוע העסקה הבא שלכם – עומדת בבסיס האתגר.

בחירת מקום עבור ישיבות עסקיות בשרון, יש שני משתנים שניראה כי אתם צריכים לבחור ביניהם, והם אולי אלה המשמעותיים ביותר בתהליך, אלו הם – האינטימיות מול המקצועיות.

במתחם ג'וב אנד ג'וי, אתם לא צריכים להתפשר. תמצאו כאן שילוב יוצא דופן בין חדרי ישיבות שיספקו את הרקע המקצועי לימי ישיבות מחוץ למשרד, לבין אינטימיות ייחודית שתאפשר את היצירתיות, האנושיות, החיבור, והמעוף בשונה מימי הישיבות ה"רגילים" שלכם.

הצעד הראשון – שומרים על מקצועיות

ישיבות עסקיות בשרון אשר נערכות בחדרי ישיבות להשכרה, מספקים ערך מוסף ריאלי של מקצועיות. חשוב שחדרי הישיבות להשכרה יהיו מאובזרים באופן מושלם – אחרי הכל, מדובר ביתרון חשוב בהשכרת חדרים לישיבות עסקיות כאלה. תרצו למצוא בכל חדר ישיבות כזה המוצע להשכרה, ריהוט שיהיה בדיוק על פי הצרכים שלכם (כולל צורת ישיבה בהתאם לצרכי הישיבה – מסביב לשולחן, בחצי גורן, או אפילו על שטיחים ופופים באופן חופשי, וכדומה); מערכת נוחה של בקרת אקלים; אבזור טכני מתקדם ומגוון; וצוות שיהיה זמין לסיוע במידת הצורך.

גם האסתטיקה, הנוף, והנגישות – ישפיעו על תפישת המקצועיות של החדר. אל תתפשרו על ההיצע המקצועי של חדר עבור ישיבות עסקיות בשרון, בלי אווירה מקצועית שתתאים לצרכים ותייצר את הרושם הרצוי על כל משתתף – היתרון בהשכרת מקום מקצועי לימי ישיבות בשרון יפחת.

​הצעד שמעבר – יצירת אינטימיות וסינרגיה בין משתתפי הישיבה

מעבר למקצועיות, לאבזור ולהתאמה לצרכים שלכם – אנחנו ממליצים לתת דגש גם על האווירה או ה – Added Value בכל אחד מחדרי הישיבות העסקיות בשרון שתשקלו לעבוד איתם.

היכולת של חדר ישיבות ליצור אווירה סינרגטית נמדד במשתנים שלעיתים קשה להצמיד להם שם, זה מתחיל מהנוף הניבט מחלונות החדר, דרך פינות הישיבה האלטרנטיביות והסביבה שמחוץ לחדר הישיבות, הכיבוד שיוגש במהלך הישיבה (במיוחד, אם כי לא רק, כשאתם מתכננים יום ישיבות ארוך מחוץ למשרד), והמצע שיאפשר לכל אחד מבין משתתפי הישיבה שלכם – להרגיש שהוא במיטבו.

מתחם ג'וב אנד ג'וי – כי אתם לא חייבים להתפשר

ישנם מתחמים המשכירים חדרי ישיבות עסקיות בשרון שהם מקצועיים לעילא ולעילא – אבל הם חסרים את המימד היצירתי, האינטימי, האווירתי, ועל כן הישיבות שבהם הן הרבה פעמים טכניות ואף נטולות מעוף. על מנת להתמודד עם החוסר הזה, מנהלים מחפשים חדרי ישיבות עסקיות בשרון שמציעים יצירתיות ומעוף – ומוותרים על ההיבטים המקצועיים, שיאפשרו להם להישמע היטב, להקפיד שלכל המשתתפים יהיה נוח, להציג בצורה איכותית את המצגת או הסרטון שהכנתם, וכדומה.

במתחם ג'וב אנד ג'וי המציע חדרי ישיבות להשכרה עבור ישיבות עסקיות בשרון, תמצאו את כל מה שאתם מחפשים, עם תכנון מקצועי לישיבות עסקיות מוצלחות, לצד המון אווירה מלאת תשומת לב. פנו אלינו, ונשמח לארח אתכם בישיבה העסקית הבאה שלכם!

אם אתם מחפשים חדר ישיבות להשכרה עם וייב וחוויה של 360 מעלו שווה לכם לבקר באתר jobandjoy.co.il ובעזרת העכבר או האצבע להיכנס וליהנות מהסיורים הוירטואליים שלנו עוד לפני שתקבלו החלטה על חדר הישיבות להשכרה מחוץ למשרד לישיבה הבאה שלכם.