תפריט

אירוע עסקי בהשתתפות 20 איש או פחות? כך תהפכו כנס קטן לאירוע בלתי נשכח

אירוע עסקי בהשתתפות 20 איש או פחות? כך תהפכו כנס קטן לאירוע בלתי נשכח

אחת הבחירות שעומדות בבסיס התכנון של אירוע או כנס עסקי מוצלח, הוא הבחירה במקום שיארח אותו. כשאתם מתכננים כנס עסקי קטן, אתם רוצים שהמקום ישדר מקצועיות אבל גם יזמין את המשתתפים לשיחות אישיות; שיהיה מאובזר בכל מה שצריך לכנס מוצלח – אבל ישדר בוטיקיות ונינוחות.

הבחירה במקום הנכון לכנס קטן, תכין את הקרקע לכנס שיהיה מושלם בכל ההיבטים – החל מהגישה אליו, דרך המפגש, ה"מינגלינג" והתכנים, וכלה בפינוקים שיוגשו במהלך האירוע שלכם. כך תבחרו מקום לכנס קטן, שיעשיר את המשתתפים, יספק רקע ותשתית לתכנים, וישאיר המון טעם של עוד…

#1 – איפה המקום, ואיך מגיעים אליו?

עוד לפני שאנחנו בודקים את איכות האירוח בכל מקום עבור כנסים קטנים, חשוב לבדוק שמיקומו מוצלח ונוח לניווט, להגעה, לחניה ולגישה. חשוב לבדוק כי הניווט אל המקום הוא ברור וקל, שיש מספיק מקומות חניה בקרבת מקום, וכמובן – אם יש לכם אורחים מוגבלים בתנועתם, חשוב לבדוק שהמקום שבחרתם מאפשר גישה נוחה ונגישה על פי הצורך.

#2 – כמה אנשים יכול המקום להכיל?

בעוד ברור מאוד שלא מתאים לארח חמישים משתתפים במקום שמתאים לאירוח של עד 20 אנשים – גם ההיפך הוא הנכון, כאשר כנסים קטנים במקומות שמתאימים לכנסים גדולים – הולכים לאיבוד. מקומות בוטיקים עבור כנס קטן ידעו להתאים, לתחום, ולתכנן את המרחב בהתאם לכמות המוזמנים שלכם, ותוכלו אף לבחור מקום לכנס קטן המאפשר מרחב מרכזי לתכני הכנס, לצד שפע של פינות ישיבה אלטרנטיבית לשיחות בין אישיות.

#3 – האם המקום מאובזר בהתאם לצרכים שלכם?

מקום שיתאים לכנס קטן שהוא עסקי, יציע מקום מתאים לאירוע, עם סידורי הושבה בהתאם לתכנון שלכם (מסביב לשולחנות, בגורן, מסביב לשולחן מרכזי, או אחרת), מערכת מיזוג אוויר איכותית שתאפשר אירוח נעים בימים חמים או קרים, אבזור טכנולוגי נדרש (כמו מקרן, מחשב, מערכת סאונד, וכדומה),ועוד.

#4 – אפשרויות התפריט וההגשה במקום

מקום לכנס קטן עשוי להציע כיבוד בוטיקי, על פי הצורך והתקציב שלכם לארגון האירוע – החל מקפה טוב ופרוסת עוגה מפנקת, וכלה בארוחות גורמה מלאות למשתתפים. וודאו עם כל מקום שאתם שוקלים לשכור, כי התפריט והכיבוד האפשרי באירוח – מתאימים לכם.

טיפ – אל תשכחו להתאים את תפריט האירוח למשתתפים. אם יש לכם אורחים שהם צמחוניים או טבעונים, שומרים על כשרות או אלרגיים למזונות מסוימים – מקום עבור כנס קטן יכול לקחת בחשבון את המאפיינים הייחודיים של האירוע שלכם, ולהתארגן עם אפשרויות שינעמו לכל אורח, על פי העדפותיו.

#5 – מי יעזור לכם אם תצטרכו משהו במהלך האירוע?

גם במקום עבור כנס קטן נדרש לפעמים לסיוע במהלכו, אף אם כל ההכנות לקראת אירוח הכנס עברו בהצלחה מסחררת. אולי תצטרכו עזרה עם חיבור האביזרים הטכנולוגיים, אולי תבקשו עוד כיסא או אביזר שחסר – חשוב לוודא שגם במהלך האירוע, יהיה לכם למי לפנות.

ג'וב אנד ג'וי בסלעית – מקום מושלם לכנס קטן

מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מתחם בוטיקי לאירועים קטנים, אישיים ועסקיים. המתחם מעוצב בקפידה, ומשלב אזורים מרכזיים למפגש והעברת תכנים עבור כל באי הכנס, כמו גם אזורים ירוקים ואינטימיים לשיחות אישיות. הגישה אל המתחם נוחה והחניה בשפע – ואנחנו תמיד שם, לדאוג שהאירוע שלכם יתנהל על מי מנוחות, ובדיוק על פי התכנית. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, ונשמח לסייע לכם בתכנון וביצוע של כנס קטן שיהיה לא פחות ממושלם.