תפריט

ימי גיבוש וכיף – שלושה כללי מפתח לארגון מושלם

ימי גיבוש וכיף – שלושה כללי מפתח לארגון מושלם

התרבות הארגונית השתנתה מאוד בעשור האחרון, וארגונים מבינים שהשקעה ברווחת העובדים היא מהמשתלמות בהשקעות ה"תחזוקתיות" של הארגון. ההשקעה הגבוהה מבחינת כסף וזמן, בתחלופה גבוהה של עובדים מחייבת את כולנו להשקיע בהגברת מוטיבציה גבוהה לארגון. מחקרים רבים מעלים כי עובדים מרוצים הם לא עובדים בשכר גבוה, כמו עובדים שנהנים מארגון שמשקיע בהם, מבחינת העשרה, נוחות עבודה, גיבוש, ועוד.

אם כן, אנחנו רואים יותר ויותר ארגונים המעסיקים עשרה עובדים ומעלה – שלא מוותרים על ימי גיבוש, פעילויות כיפיות והעשרה עבור העובדים שלהם – ואם כבר עושים את זה, חשוב לתכנן, לארגן ולבצע יום גיבוש נפלא, שייצור רגעים של כיף ביחד ויהפוך חלק מהשיח המשותף של העובדים בארגון. ואם אפשר – למה לא לעודד את שיתוף הפעולה, להדק את החברויות, וליצור גיבוש אמיתי בין העובדים בארגון?

אפשר לארגן ימי גיבוש וכיף במקום המתמחה בארגון ימי ישיבות מחוץ למשרד, לשכור מקום לאירועי בוטיק ולארגן "הרמת כוסית" עשירה – אבל למה לא לקחת את זה צעד נוסף קדימה, לצאת מהקופסה ולארגן יום כיף שהעובדים שלכם באמת יפיקו ממנו רווח?

אספנו את שלושת המפתחות לארגון מושלם של ימי גיבוש וכיף – ואנחנו מביאים אותם בפניכם, בסדר חשיבות עולה.

#3 – האוכל

בואו נודה על האמת – ארוחה עשירה ומגוונת בטעמי גורמה גורמת לבלוטות הריר של כולנו לפעול במשנה מרץ, אוכל מפנק הוא תחביב משותף לכולנו. בוודאי שגם בימי הגיבוש והכיף שלכם, ארגון האוכל מקבל במה של כבוד – וחשוב לארגן את היבטי הארוחות של האירוע בתשומת לב מדוקדקת. הנה כמה רעיונות:

  • דעו מראש מי מגיע, ואם יש העדפות קולינריות או מגבלות (רגישים לגלוטן / צמחוניים / טבעונים / כשר, וכולי) – חשוב לדעת על כך מראש. בכל מקרה ובכל תקציב – חשוב "לקלוע" לכל הטעמים, ולקחת בחשבון את ההעדפות והמגבלות של כולם.
  • תוכלו לבחור תפריט בשרי, תפריט חלבי עשיר או תפריט מצומצם ומפנק שישאיר הרבה מקום גם לפעילות ולהיבטים החברתיים. בחירת התפריט והמגוון שיוצע תיעשה על פי שעת האירוע, התקציב כמובן, שאר המרכיבים בימי הגיבוש והכיף שלכם, וכולי.
  • קחו בחשבון שאוכל הוא מתענוגות החיים, והתייחסו אל היבטי האוכל ככאלה באירוע שלכם. גם אם אתם הולכים על תפריט Finger Foods ולא על ארוחה מסודרת בישיבה – המראות והטעמים חשובים. בחרו תפריט גורמה עשיר, מגוון ומפנק.
  • נושא השתייה חשוב מאוד ואם ניתן להוסיף גם יינות ובירות זה תמיד מוסיף לאווירה ולכיף של היום. ניתן לשלב סדנאות יין או בירה שתורמות מאוד לאירוע ולמשתתים.

ימי גיבוש וכיף – שלושה כללי מפתח לארגון מושלם

#2 – הפעילות

לצד האוכל, גם הפעילויות שתבחרו ליום הגיבוש שלכם חשובות לא פחות. חשוב לזכור, כי בפעילות מסתתרת ההצלחה האמיתית של האירוע – ונכון יהיה לבחור פעילות שיש בה הרבה כיף, גיבוש – וגם ערכים מוספים שיהוו יתרון לעובדים שלכם. לדוגמה – ימי גיבוש שעוסקים בעבודת צוות (פעילות ODT, סדנת בישול בצוותים, סדנאות אינפורמטיביות כמו סדנת מיינדפולנס בניהול, ואחרות). אפשר למצוא שפע של פעילויות שיתאימו בצורה מושלמת לכל יום גיבוש וכיף – ויהיו מהנות, מאתגרות, מקרבות, מעשירות ומלאות עניין למשתתפים.

#1 – המקום

אולי הבחירה החשובה ביותר בארגון של ימי גיבוש וכיף לארגון שלכם, היא הבחירה במקום האירוע. אם תבחרו במקום סגור ומוגבל, שיש בו אפשרות להעברת סדנה והגשת ארוחה כמעט מבלי לזוז מהכיסא – יום הגיבוש שלכם יהפוך אפרורי במקצת. לעומת זאת, ארגון של ימי גיבוש וכיף במתחם המתמחה באירוח עסקי, הכולל אפשרות לתפריט מפנק לאירוע שלכם והמאפשר קיום סדנאות, "מינגלינג" ומנוחה בפינות ישיבה אלטרנטיביות ואם אפשר גם נוף זה יהיה מושלם… ויהווה קרש קפיצה משמעותי להצלחה לכל אירוע עסקי שתארגנו. אירוע שלא ישכח בקרב המשתתפים.

מתחם האירוח ג'וב אנד ג'וי הוא בדיוק זה – מתחם רחב ידיים, המעוצב באסתטיקה ובקפידה, והמתמחה באירוח של אירועים עסקיים בוטיקיים. נשמח לארח את ימי הגיבוש והכיף הבאים שלכם במתחם ג'וב אנד ג'וי – התקשרו אלינו, ונספר לכם עוד!

ניתן למצוא באתר סיורים וירטואליים שבעזרת האצבע או העכבר תוכלו להתרשם מהמתחם האידאלי עבורכם.