תפריט

מדוע מומלץ לשכור חדר ישיבות בשרון לניהול ישיבות ארוכות במיוחד?

מדוע מומלץ לשכור חדר ישיבות בשרון לניהול ישיבות ארוכות במיוחד?

שיגרת היום יום בארגון מחייבת קיום ישיבות, אולי אפילו על בסיס יומי בקרב הדרגים הניהוליים השונים. בארגון שלכם, מתנהלות על בסיס קבוע ישיבות כספים, ישיבות שיווק ופרסום, ישיבות פיתוח, או ישיבות אחרות – כמו גם ישיבות ניהוליות, בהשתתפות כלל מנהלי החברה. ככל שהישיבות מהותיות יותר, הן נערכות בדרך כלל לעיתים רחוקות יותר. אחת לתקופה – אתם יודעים שמצפה לכם ישיבה חשובה במיוחד, שלוח הזמנים שלה מורכב וארוך, ובמהלכה אתם צפויים גם להעלות נקודות מהותיות וגם לשמוע הצעות שתרצו להתייחס אליהן במלוא הרצינות. בדיוק עבור הישיבות הללו, שאתם יודעים שתהיינה שונות, תובעניות ומשמעותיות לעתיד העסק – חשוב לשקול את האפשרות של יציאה מן השגרה, כולל ניהול הפגישה בחדר ישיבות להשכרה, מחוץ לסביבה הטבעית של הפעילות הארגונית.

חדר ישיבות בשרון מהיפים באזורי הארץ מציע לכם סביבה מושלמת לניהול ימי ישיבות מחוץ למשרד עם אווירה מקצועית ואבזור מגוון ואיכותי. מתחם ג'וב אנד ג'וי עם הנוף המרהיב והפינוקים לאורך היום עוזרים לשמור על ערנות ויצירתיות לאורך המפגש. הקפה האיטלקי הטוב ופינות הישיבה האלטרנטיביות שמשולבות בגן קסום עם יצירות אומנות של סמדר גלבוע הם התפאורה המושלמת להפסקות הקצרות והיעילות. מתחם ג'וב אנד ג'וי מציע חדרי ישיבות להשכרה בקרון שיש בהם את כל מה שתצטרכו במהלך ישיבות ארוכות וחשובות במיוחד.

הנה לפניכם כל היתרונות של ניהול ישיבה ארוכה בחדר ישיבו בשרון שתשכירו על בסיס ימי לישיבה נעימה ומועילה במיוחד:

​חדר ישיבות בשרון – כשהחוץ משפיע על האווירה בתוך חדר הישיבות

מחקרים רבים מצביעים על העובדה, שהנוף הנשקף מחלונות כל חדר ישיבות להשכרה (או אף זה של חדרי הישיבות במשרד שלכם) משפיע על התנהלות הישיבה – בכל פעם מחדש. אין ספק, שהחלפת הנוף, במיוחד לכזה שיהיה מרהיב ויעורר יצירתיות, עשוי להשפיע על המשתתפים בישיבה שלכם בבחינת "משנה מקום משנה מזל", ולעורר את המשתתפים ליצירתיות חדשה שעוד לא ראיתם בישיבות הפנים משרדיות. אנחנו, במתחם חדרי הישיבות להשכרה של ג'וב אנד ג'וי, יכולים להעיד שאנחנו רואים זאת בכל פעם מחדש – עצם המיקום החדש והשונה, האווירה, וגם הנוף הנפרש מחדרי הישיבות שלנו, נוף ארץ ישראלי מרהיב שנפרס ממש למרגלותיכם – משפיע על האווירה, הנכונות, הקשב, היצירתיות ושיתוף הפעולה של המוזמנים.

​ישיבה – וגם זמן איכות מקצועי

חדר ישיבות בשרון

החדר ישיבות שלנו, סביבה מושלמת לניהול ימי ישיבות מחוץ למשרד

חדר ישיבות בשרון שימלא את ייעודו יציע לכם שולחן משרדי גדול מספיק (לפי כמות המשתתפים בישיבה, חשוב לברר זאת מבעוד מועד), מספיק כיסאות נוחים ואבזור טכנולוגי שיאפשר ניהול מיטבי של הישיבה שלכם. אבל חדר ישיבות שיציע קצת יותר מזה, יציע גם סביבה ואלמנטים שיהפכו את הישיבה שלכם מוצלחת, מהנה, יצירתית ונעימה עבור כל המשתתפים, למשל – חדר ישיבות בשרון שמציע תפריט של פינוקים במהלך הישיבה (החל מכוס קפה טוב, דרך כוס יין איכותי, וכלה בארוחת צהריים משותפת בסוף הישיבה או כהפסקה במהלכה); פינות אתנחתא הפזורות מחוץ לחדר הישיבות ומאפשרות התרעננות קלה או שיחה בארבע עיניים; וכמובן – צוות שזמין במהלך ימי הישיבות מחוץ למשרד, לספק את כל מה שחסר לישיבה מושלמת.

​מתחם ג'וב אנד ג'וי – כל מה שצריך, ועוד קצת

מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מתחם חדרי ישיבות להשכרה בשרון, המאפשר שירות מקצועי ועתיר ניסיון – באווירה מעוררת השראה. המתחם מתאים לימי ישיבות מחוץ למשרד, כמו גם לימי גיבוש, לסדנאות בשרון, ולאירועי בוטיק אישיים ועסקיים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר, לתיאום ימי הישיבות הבאים שלכם מחוץ למשרד, באווירה נעימה ומאובזרת.

כמו כן, אתם מוזמנים להיכנס לאתר jobandjoy.co.il וליהנות מסיורים הווירטואליים של כל אחד מחדרי הישיבות ושל המתחם כולו ובלחיצה קטנה להיכנס ולהתרשם מעולם קסום בו תוכלו לתכנן את הישיבה שלכם מחוץ למשרד. מוזמנים להתקשר ונענה בחיוך ?