תפריט

מחפשים מקום לסדנאות במרכז ובשרון? בואו להכיר את מתחם ג'וב אנד ג'וי!

מחפשים מקום לסדנאות במרכז ובשרון? בואו להכיר את מתחם ג'וב אנד ג'וי!

חיי השפע של המאה ה – 21, מביאים אלינו את הקצב המהיר, העמידה בזמנים, ריבוי המשימות והרגעים האלה, בהם אנחנו שמים לב שכבר המון זמן לא שמנו לב… אבל מאידך, הם גם מביאים עימם תרבות של שפע חווייתי, ובין השאר, מגוון של סדנאות בתחומי עניין רבים ושונים, במפגש חד פעמי או במפגשים נמשכים, בקבוצות קטנות ואינטימיות או לצד עוד עשרים משתתפים בעלי תחומי עניין משותפים. אם אתם מחפשים מקום לסדנאות במרכז ובשרון – בואו להכיר את מתחם ג'וב אנד ג'וי, מקום לאירועי בוטיק, לסדנאות מנהלים ולאירועים פרטיים קטנים – שמציע חבילת יתרונות ייחודית.

מה אתם מחפשים, במקום המושלם לסדנאות שלכם?

הסדנה שלכם יכולה להיות אטרקטיבית, שיווקית, ובעלת תכנים משמעותיים – ובכל זאת, על מנת למצות את היכולת ולהגיע לכל מעוניין, אתם חייבים לבחור במיקום שיחמיא לתכני הסדנה. הנה כמה מאפיינים במקום לסדנאות שיהוו תשתית אופטימלית לסדנה מוצלחת – ואת כולם ויותר, תוכלו למצוא אצלנו, במתחם ג'וב אנד ג'וי – מקום לסדנאות במרכז ובשרון.

#1 – מיקום מרכזי, מתעניינים בקרבת מקום, גישה וחניה נוחים

עוד לפני שאנחנו בודקים אם המקום לסדנאות שאתם מתעניינים בו מכיל את הסביבה שאתם צריכים עבור הסדנה שלכם – בואו נבדוק היכן הוא ממוקם. אתם מחפשים מקום לסדנאות במרכז ובשרון, שאפשר לשלוח קישור לניווט אליו בתוכנות הניווט הפופולאריות, שההגעה אליו פשוטה ואינה דורשת התמצאות, שממוקם במרחק של לא יותר מעשרים דקות ממקומות המגורים של הקהל הפוטנציאלי שלכם. עוד, תרצו שהמקום יאפשר חניה נוחה וגישה נוחה (אם אפשר גם נגישה לבעלי מוגבלויות) אל המקום.

#2 – אירוח מושלם, מ-א' ועד ת'

האורחים ומשתתפי הסדנה שלכם יתרשמו מאיכות הסדנה (ולא מאיכות המקום), מהרגע שייכנסו למתחם שבחרתם, ועד שייצאו ממנו, על כל מה שיתרחש במהלך הזמן הזה. על כן, אתם רוצים לבחור מקום מעוצב, מזמין, נוח, בעל אווירה מתאימה לתכני הסדנה, ואם אפשר, גם נוף שישפיע על האווירה ומצב הרוח של המשתתפים בסדנה, ומרחבים מעוצבים שיתאימו להלך הרוח של המשתתפים.

כאן אולי חשוב לספר, כי מתחם ג'וב & ג'וי – מקום לסדנאות במרכז ובשרון הוא מתחם רחב ידיים, המכיל מספר מרחבים שיתאימו לאירוח סדנאות בהתאם לאופי התכנים, ובנוסף שפע של פינות ישיבה מגוונות בהן יכולים משתתפי הסדנה להכיר זה את זה. המתחם שופע צמחייה, מעוצב ומשובץ עבודות אמנות של האמנית סמדר גלבוע.

#3 – התאמה לצרכים שלכם

יש הבדל גדול בין אירוח 30 מנהלים לסדנת גיבוש ארגונית, לבין אירוח עשר נשים לסדנת יוגה מוזיקלית – וחשוב לבדוק, כי המקום שבחרתם לסדנאות במרכז ובשרון, יתאים את עצמו באופן אופטימלי לאווירה ולצרכים של הסדנה שאתם מתכוונים להעביר. אם אתם נדרשים לישיבה על מזרני יוגה, אם אתם נדרשים לאביזרי המחשה ויזואלית או שמע, אם חשוב לכם שהמפגש ייערך בחדר ממוזג או בחוץ, על האדמה – וודאו כי כל מקום לסדנאות שתבחרו, יוכל להכין עבורכם מקום מושלם עבור הסדנה שלכם על פי מספר המשתתפים הצפוי.

#4 – הפינוקים שמסביב

בנוסף לתכני הסדנה, מקום לסדנאות במרכז או בשרון עשוי לאפשר לכם להציע למשתתפים גם ארוחות ופינוקים קולינריים – החל ממגשי פירות ומאפים קלילים ומפנקים, וכלה ביינות בוטיק לסדנאות ערב איכותיות. בדקו עם המקום מה יוכל לשלב באירוח לחוויה שופעת.

מתחם ג'וב אנד ג'וי בשרון – המתחם המושלם עבור הסדנה שלכם

מתחם ג'וב אנד ג'וי במושב סלעית, עשר דקות ממחלף אייל בכביש 6, מציע אירוח בוטיקי, מעוצב, מוקפד, גמיש, ושופע ביתרונות לסדנאות שלכם. אנחנו מציעים התאמה מלאת תשומת לב לאירוח משתתפי הסדנה, לנופי ארץ ישראל ממזרח ועד מערב, ועם נגיעה של איכות בוטיקית שתהווה תשתית מושלמת ורקע נפלא – לתכני הסדנה.

אז אם אתם מחפשים מקום לסדנאות במרכז ובשרון, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כעת, ולבוא להתרשם ממתחם ג'וב אנד ג'וי, לסדנאות מנהלים, סדנאות פרטיות וסדנאות בוטיק במרכז ובשרון.