תפריט

מאירוע השקה ועד ישיבת הנהלה בכירה – מקום לאירועים עסקיים בשרון

מאירוע השקה ועד ישיבת הנהלה בכירה – מקום לאירועים עסקיים בשרון

חלק בלתי נפרד משגרת הארגון שלכם הוא המפגש בין אנשים. המפגשים הם בין אנשים בארגון – במפגשים על רקע חברתי, למשל במטבח סביב ארוחת הצהריים – כמו גם על רקע עסקי, כמו בישיבות שבוודאי גם אצלכם מתקיימות על בסיס קבוע בדרגים הניהוליים השונים. מפגשים הם גם בין אנשי הארגון לבין אנשים מחוץ לארגון – על רקע שיתופי פעולה אפשריים, התרחבות, השקות, וכדומה.

חשוב להבין את החשיבות בתכנון של המפגשים הללו בין אנשים, שמהווים – בכל אחת מהדוגמאות לעיל – קרקע פורייה ליצירתיות, לצמיחה ולהתפתחות של הארגון, הנשען בעיקר על איכות האנשים שמפעילים אותו.

על רקע זה, חשוב לספר כי יש מתחם מושלם לאירועים עסקיים בשרון, המאפשר לכם לקחת "אתנחתא", לנהל ישיבות עסקיות, ימי גיבוש, ישיבות הנהלה, וגם – אירועי מכירות והשקות בוטיקיים, אירוע גיוס משקיעים ואחרים – באווירת WOW ייחודית.

כשאתם בוחרים להוציא ישיבה אל מחוץ לגבולות הארגון ומחפשים מקום לאירועים עסקיים בשרון – אתם מחפשים מקום שיסייע למשתתפים באירוע לחשוב מחוץ לקופסה, שיהווה נוף מתאים לקבלת החלטות מיטביות (עבור הארגון, כמובן :), שיהפוך ישיבה רגילה לישיבה מוצלחת במיוחד, ושיספק את ה"משהו הנוסף"- את ה- GAME CHANGER שאנחנו מחפשים.

ג'וב אנד ג'וי הוא מקום לאירועים עסקיים בשרון, המספק אווירה בוטיקית ואבזור מקצועי. הנה שלוש הבטחות שאנחנו מקיימים בכל אירוע עסקי, ישיבה מקצועית או יום ארגוני שנערך אצלנו – על ידי הגדולים והחשובים שבגופים ובארגונים בישראל, כמו גם על ידי ארגונים קטנים יותר במסגרת מצומצמת ואינטימית.

#1 – מתחם ג'וב אנד ג'וי יחכה לכם, מוכן ומתאים בדיוק לכם

מתחם ג'וב אנד גו'י הוא מקום לאירועים עסקיים בשרון עם דגש על ניהול בוטיקי. מדובר במתחם שמשלב אהבה לאמנות ואוכל גורמה עם הבנת עסקים עמוקה (שנובעת משנים רבות של ניהול ארגוני), בניהול משותף של סמדר ואריק גלבוע – אמנית ואיש עסקים, יחד עם מורג אברמסון לוי, שהרקע המקצועי שלה הוא HR.

מדובר במקום לאירועים עסקיים בשרון ששם דגש לא רק על ההיבטים הארגוניים בכל אירוח, אלא גם על צמיחה אישית, על חוויה טובה, ובמילים פשוטות – על הכיף, שהוא מנת חלקת של כל האורחים במתחם.

על מנת לקדם את חוויית ההנאה – והעשייה, אנחנו מכינים את המתחם בדיוק על פי הצרכים שלכם. על מנת לאפשר לכם מקום מושלם לאירועים עסקיים בשרון – נשאל מבעוד מועד את כל השאלות החשובות (כמה תהיו? איזה סוג של ישיבה אתם מדמיינים? האם מדובר בישיבה סביב שולחן או ישיבה יותר "חופשית"? איזו סביבה תצטרכו? האם תצטרכו אביזרים – כמו מקרן, פליפצ'ארט, מערכת סאונד? ועוד) – ונכין את חדר הישיבות שלכם מחוץ למשרד, כך שיהיה לכם נוח, נעים, ואפילו מעורר השראה – לנהל את הישיבה או האירוע העסקי, במתחם.

​#2 – תמיד תמצאו כאן קצת יותר ממה שציפיתם לו

מעבר להתאמה מלאה של המקום לאירועים עסקיים בשרון, תמיד נהיה שם לתת עוד ערך, לאפשר עוד פינוק, ולוודא שהבילוי והעיסוק במתחם מספק את כל מה שציפיתם לו – ועוד קצת. למשל, נדאג לפינת קפה מאובזרת, או למגש מפתה של פירות וירקות העונה לריענון המשתתפים. נוכל לאפשר טעימות יין איכותי או אפילו ארוחת צהריים / ערב גורמה. במשך היום תוכלו לבחור וללקט בגינה עלים לחליטת התה שלכם. במתחם תמצאו שפע של פינות חמד לרגיעה, לרגע של שיחה של אחד על אחד בין משתתפי הישיבה או האירוע, או ל"מינגלינג".

#3 – אנחנו כאן

צוות JOB&JOY שעוסק באירועים עסקיים בשרון, מתחייב כי במהלך הישיבה כשעולים צרכים שכדאי לתת אליהם את הדעת, אנחנו תמיד כאן, קשובים לכם ומוכנים לספק מענה לכל צורך שעולה תוך כדי הישיבה או האירוע. חסר לכם אמצעי המחשה? בקרת האקלים לא נוחה מספיק? נגמר הקפה? אנחנו כאן, על מנת לדאוג שהמתחם לא רק מקבל את פניכם באווירה מושלמת – אלא ממשיך לתת מענה מושלם לצרכים, גם אלה שעולים במהלך האירוח.

למידע נוסף על מתחם בוטיק לעסקים בשרון לחץ כאן >>

בואו להתפתח איתנו

מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מקום לאירועים עסקיים בשרון שמאמין כי דרך חווית 360 שמשלבת מקצוענות עם הנאה – אנחנו מוצאים את המחשבות הכי יצירתיות, הפתרונות הכי מתאימים והרעיונות הכי מתקדמים, בכל אירוע עסקי. אנחנו מזמינים אתכם לימי ישיבות מחוץ למשרד, באווירה מיוחדת ובאירוח מלא תשומת לב. פנו אלינו – ובואו לבקר! ועד שתגיעו אתם מוזמנים לגלוש באתר שלנו jobandjoy.co.il אל הסיור הווירטואלי, לטייל בעזרת האצבע או העכבר, ולהרגיש כאילו אתם כבר מבקרים במתחם