תפריט

איך להפוך סדנת מנהלים לאירוע ארגוני בלתי נשכח?

איך להפוך סדנת מנהלים לאירוע ארגוני בלתי נשכח?

אינספור מחקרים הוכיחו כבר, שהשקעה בעובדים היא השקעה שמחזירה את עצמה. השילוב המושלם בין סדנת מנהלים – שמעשירה את הדרג הניהולי בכלים להתמודדות יעילה, רווחית וטובה יותר עם אתגרי הניהול, לבין בילוי נעים בקבוצה – תוך יצירה והעמקה של קשרים בין אישיים בין המנהלים בארגון.

איך מתכננים כזה אירוע? מתחילים מאיתור של מקום מושלם, שיש בו את השילוב יוצא הדופן, בין מקום לסדנאות מנהלים המציע אבזור אופטימלי ואווירה מתאימה; לבין אווירה כפרית, בוטיקית, ונעימה, שתאפשר את אותו מפגש חווייתי בין אנשים, שיש להם מן המשותף.

מה התכנית שלכם?

מקום לסדנאות מנהלים יספק את הרקע, התשתית והאבזור לסדנת מנהלים מושלמת. אם אתם שוקלים הזמנת מקום לכנס קטן, אתם בוודאי כבר יודעים, פחות או יותר, מה יהיו התכנים שאתם מבקשים להעביר בסדנת המנהלים הקרובה. כעת, נותר לבדוק:

  • מה הסדרי הישיבה שיתאימו לקבוצה ולתכנים? (אפשרויות למשל הן ישיבה סביב שולחן ישיבות, ישיבה בגורן, ישיבה בשולחנות נפרדים, או אף ישיבה על פופים בסדנאות הוליסטיות יותר)
  • מה האבזור שתזדקקו לו על מנת להעביר את הסדנה בצורה אופטימלית? האם תידרשו לאבזור המחשה? נתב אינטרנט אלחוטי מהיר? מסך גדול? מערכת סאונד איכותית? ועוד
  • מה הערך המוסף של המקום? בדקו מאפיינים כמו נוחות ההגעה וחניה קרובה, עיצוב נעים, מזמין ואינטימי, ועוד

הבחירה המנצחת של מקום לסדנאות מנהלים

אם תכננתם את התכנים של סדנת המנהלים הבאה שלכם בשימת לב, אנחנו בטוחים שאתם כבר בדרך הנכונה לבילוי נעים של בוקר או ערב, ביחד עם קבוצת מנהלים נבחרת של הארגון. אבל רגע לפני שאתם בוחרים להסתפק רק בתכני הסדנה המרתקים, הנה עוד כמה אפשרויות שיעשירו את הבילוי ויהפכו אותו יום כיף אמיתי, זמן בילוי משמעותי וצעד קדימה מבחינת גיבוש שכבת ההנהלה של הארגון:

  • בחרו מקום לאירועי בוטיק לאירוח סדנאות מנהלים. נכון, אפשר לערוך סדנת מנהלים גם בחדר האוכל של הקיבוץ או בחדר ישיבות להשכרה שאין לו ערך מוסף – זה אולי המקום להזכיר את הנקודה המופיעה בתחילת המאמר – השקעה איכותית בעובדים, היא השקעה שמחזירה את עצמה. הבחירה במקום בוטיקי לסדנאות מנהלים, תוכיח את עצמה כבר בכניסה למרחב, ותאפשר הצלחה לכל אורך הדרך, בכל שלב במפגש ובסדנה שלכם
  • הוסיפו פינוקים קולינריים למפגש, כמו יין, קפה ועוגה, או אפילו ארוחה קלה או עשירה. במקום בוטיקי לסדנאות מנהלים, תוכלו לנהל את הסדנה המקצועית במרחב אחד, בזמן שמרחב הארוחה ימתין לכם, מוכן ומעוצב, לבילוי בנימה אישית יותר
  • דאגו לצוות שיהיה נוכח במהלך האירוע, וייתן מענה לכל קושי או צורך לכנס מנהלים מושלם.
    לא די בארגון מושלם של המקום מבעוד מועד – חשוב שיהי אל מי לפנות גם במהלך האירוע, במקרה שתזדקקו לסיוע.

מתחם ג'וב אנד ג'וי – מקום מושלם לאירועים קטנים בשרון

מתחם ג'וב אנד ג'וי ממוקם ביישוב סלעית, ממש על כביש 6, ומציע אירוח אירועי בוטיק ואירועים קטנים של עד 30 איש. המתחם, בניהול סמדר ואריק גלבוע, משלב באופן הרמוני בין סביבה מקצועית המכילה את כל שתידרשו לו לכנס מנהלים מוצלח, לבין מתחם מעוצב, המספק אווירה בוטיקית וירוקה, פינות חמד אינטימיות לשיחות אישיות ו"מינגלינג", ולא פחות חשוב – מגוון תפריטי גורמה גמישים לכנסים מקצועיים ולאירועים פרטיים.

פנו אלינו, ונשמח להציע לכם מקום לסדנאות מנהלים שיענה על כל הציפיות – ואף יותר!

ציטוט של לקוח אסטרטגי: " לא צריך לנסוע לדרום החם או הצפון הרחוק…טוסקנה במרכז הארץ ".