תפריט

חמשת הכללים למקום המושלם עבור ימי ישיבות מחוץ למשרד

חמשת הכללים למקום המושלם עבור ימי ישיבות מחוץ למשרד

מנהלי ארגונים גדולים ויעילים כבר מזמן יודעים זאת – לפעמים, חשוב לצאת מהשגרה, על מנת לקבל החלטות "מחוץ לקופסה". על כן, אחת הבחירות המעניינות, שהופכות פופולאריות יותר ויותר בשנים האחרונות – היא הבחירה לנהל ימי ישיבות מחוץ למשרד, כשמדובר בישיבות מהותיות או מיוחדות.

כל ארגון יעיל מנהל את התקציב שלו בקפדנות, ואנחנו בודקים יחסי עלות – תועלת, בכל החלטה שאנחנו מקבלים. ועם זאת, ההווי הארגוני, ההשקעה בחוויות של כל עובד (ובפרט אלה של הדרג הניהולי ומקבלי ההחלטות) וטיפוח המסירות שלו לארגון – כל אלה, הם אפיקי השקעה שהם לא רק יעילים – הם אפילו נחוצים ל"בריאות" הארגון שלכם. אם המנהלים נראים קצת עייפים, ועל הפרק ישיבה חשובה – כדאי מאד לשקול יום ישיבות מחוץ למשרד. איך עושים את זה? כל הפרטים – לפניכם.

היתרונות של ימי ישיבות מחוץ למשרד

זה היה אלברט איינשטיין שאמר, שלא סביר להמשיך לעשות את אותו הדבר – ולצפות לתוצאות שונות. ימי הישיבות במשרד הם בדיוק "אותו דבר" – ואם אתם מצפים לתוצאות שונות, הגיע הזמן לקחת החלטה ולעשות מעשה.

ימי ישיבות מחוץ למשרד הם כשלעצמם "מנוע" של מוטיבציה לחשיבה שונה, להתנהלות אחרת ולדינאמיקה שונה בישיבה העסקית הבאה שלכם. תוכלו לנהל ימי ישיבות מחוץ למשרד גם בפארק השכונתי – אבל אם אתם מחפשים יותר מזה, חשוב שתדעו כי ישנם מקומות לאירועים עסקיים בשרון או במרכז – שיציעו לכם חבילות של יציאה מהשגרה – בדיוק על פי הצורך שלכם.

תארו לעצמכם את התסריט הבא – המנהלים שלכם מגיעים למשרד בכל בוקר, כשהם מצפים לעוד יום רגיל של שיגרה בעבודה. פתאום הם מגלים הפתעה – נוסעים לנהל יום ישיבות מחוץ למשרד, במקום ייחודי ובאווירה שונה. אם המקום שתבחרו עבור ימי הישיבות מחוץ למשרד יהיה מקום שהוא מנוסה לא רק באירוח ימי ישיבות אלא גם בהנעמת זמנם של המשתתפים בישיבות – תפסתם "שתי ציפורים במכה" – עם סיכוי גבוה לישיבת עבודה יעילה עם חשיבה מחוץ לקופסא, לצד שבירת השגרה, יצירת הווי ארגוני מהנה וזיכרון נעים.

איך בוחרים מקום מוצלח עבור ימי ישיבות מחוץ למשרד?

אם אתם מתכננים ישיבה חשובה, ואתם שוקלים לבחור עבורה מקום לאירועים עסקיים ואירוח של ישיבות עסקיות – הנה מה שכדאי לשאול:

  • חשוב לברר כי המקום ערוך לארח ישיבה לקבוצת המשתתפים שלכם, וכי תמצאו במקום את כל העזרים שיידרשו – שולחן נוח (או מיקום נוח בשיטת הושבה אחרת), עזרים טכניים, כמו פרוז'קטור עם רזולוציה גבוהה, פליפצ'ארט, לוח מחיק ועוד.
  • חשוב לבדוק שהגישה, החניה חינם וההגעה למקום מתאימים לכולם ונוחים, ושהניווט אל המקום מסודר ונוח, וממוקם ב WAZE.
  • חשוב לבדוק כי במהלך הישיבה שתתקיים מחוץ למשרד, תוכלו להתכבד – בכוס קפה טוב ללא הגבלה, אולי בפינוקים נוספים כמו עוגיות ומאפים טריים, פירות או פלטות של ירקות.
  • חשוב לבדוק כי האווירה במקום מתאימה לכם – הבחירה לנהל ימי ישיבות מחוץ למשרד בתוך "קוביה" אפורה שאין לה ערך מוסף על פני חדרי הישיבות שלכם – כנראה שלא תביא עימה את הערך המוסף לו אתם מצפים. לעומת זאת, חדר ישיבות להשכרה שהוא אסתטי, מאובזר, בנוף שונה ובאווירה אחרת – עשוי להוות נוף לישיבה עסקית מפתיעה ביעילותה ובתכניה.
  • חשוב לבדוק שבמהלך ימי הישיבות מחוץ למשרד, יעמוד לרשותכם צוות מנוסה ואכפתי, שיהיה שם להתאים את המתחם לדרישות – מהן כאלה שיתואמו מראש ובמידת האפשר, גם כאלה שעולות תוך כדי האירוח. צוות מנוסה של מתחם חדרי ישיבות להשכרה, יידע להיערך בהתאם, כדי לספק לכם את הרקע המושלם לימי ישיבות מוצלחות במיוחד מחוץ למשרד.

מתחם ג'וב אנד ג'וי – בדיוק מה שאתם צריכים

מתחם ג'וב אנד ג'וי הוא מקום לאירועים עסקיים בשרון, המציע אירוח בחדרי ישיבות מאובזרים ונוחים עבור ימי ישיבות מחוץ למשרד. אם אתם מחפשים ערך מוסף ליום המיוחד שלכם – נוכל לשלב את האירוח עם ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, טעימות יין או סתם "מינגלינג" מעל נוף הררי עוצר נשימה הנשקף מן המתחם.

אנחנו מזמינים אתכם לנהל את הישיבה הבאה שלכם מחוץ למשרד – לא רק ביעילות גבוהה יותר, אלא גם בשמחה והתלהבות, במתחם חדרי הישיבות המקצועי של ג'וב אנד ג'וי. צרו קשר עם הצוות של job and joy, ועד אז אתם מוזמנים לגלוש בו אל הסיורים הווירטואלים, ולטייל בעזרת האצבע או העכבר, ולהרגיש כאילו אתם כבר בביקור במתחם.

עוד יכול לעניין אתכם: