תפריט

מצעד פעילויות הגיבוש הכי אטרקטיביות בסדנאות מנהלים

מצעד פעילויות הגיבוש הכי אטרקטיביות בסדנאות מנהלים

מתכננים מפגש ניהולי כמו סדנאות מנהלים, ולא בטוחים אילו פעילויות גיבוש כדאי לכם לבחור? קבלו את מצעד הבחירות הכי פופולריות שאנחנו רואים במתחם ג'וב אנד ג'וי, כשאנחנו מארחים קבוצות מנהלים ועובדים מטעם החברות הגדולות בארץ. לגזור ולשמור.

מה הופך פעילויות גיבוש מוצלחות?

כשאתם מתכננים פעילויות גיבוש או סדנאות למנהלים בארגון, אתם בדרך כלל מחפשים באופן ישיר ליצור אירוע כיפי, שהעובדים שלכם ירגישו במהלכו כי השקעתם על מנת לייצר עבורם חוויות טובות. בעקיפין – אתם בדרך כלל מחפשים לראות שעובדי הדרגים הניהוליים מתקרבים אלה לאלה ליצירת שיתוף פעולה נוח יותר בארגון; שהם מרוויחים כלים לתקשורת, לשיתוף פעולה, להפעלת עובדים ולארגון התפעול; וגם – שנאמנותם לארגון עולה והרצון שלהם להחליף עבודה פוחת (בממוצע בשוק הישראלי כל שלוש שנים) – מה שאומר פחות השקעה בהכשרת מנהלים לעתים קרובות.

חמשת פעילויות הגיבוש הכי מוצלחות שראינו (עד כה)

#1 – סדנאות הוליסטיות ארגוניות

תחום שאנחנו רואים שמתפתח לאחרונה, הוא תחום הסדנאות למנהלים המעניקות כלים ניהוליים תוך העצמה אישית. אלו הן סדנאות הוליסטיות, אשר עוסקות בצרכים הבסיסיים שלנו, כאנשים, ובניהול מעורר השראה. בין הסדנאות שזכו אצלנו לביקורות משבחות: קשיבות בניהול, סדנאות מוטיבציה, סדנאות גיים צ'אנג'ר, איתור ופיתוח שחקני נשמה בארגונים ועוד.

#2 – סדנאות תחרותיות

בתחום פעילויות הגיבוש, ראינו מפגשים שלא אירוח סדנה במובן המקובל של המילה – אלא יצרו פעילות תחרותית, שדרשה מהמשתתפים לתרגל את עבודת הצוות והיכולות הניהוליות שלהם. בסדנאות כאלה, ראינו לא רק משתתפים נהנים, משתוללים, צוחקים וחולקים ביחד רגעים מיוחדים וכיפיים – אלא גם "השחזה" של שיתוף הפעולה והתקשורת, התקרבות, שיתוף פעולה, תכנון וביצוע משותף – וכל אלה, בלי להסביר, להדגים או להלעיט במילים…

#3 – סדנאות בישול

מפעילויות הגיבוש הפופולריות והאהובות שאנחנו רואים במתחם ג'וב אנד ג'וי, הן סדנאות ופעילויות מסביב לאוכל – כמו סדנאות סושי, סדנאות בישול איטלקי, סדנאות טעימת יינות, ואחרות. לפעמים מפתיע לגלות, עד כמה סדנאות כאלה הן באמת מגבשות ומייצרות הווי משותף, וחשוב להזכיר – כי הן בדרך כלל משלבות אוכל, שהוא התחביב המשותף כמעט לכל בני האדם.

מצעד פעילויות הגיבוש הכי אטרקטיביות בסדנאות מנהלים

#4– סדנאות דמיון ויצירה

פעילויות גיבוש שמטרתן לעודד את היצירה וה"חשיבה מחוץ לקופסה", הן רבות ומגוונות, אלה יכולות להיות סדנאות יצירה משותפת (כמו פסיפס, ציור וכדומה), סדנאות דרמה, ביטוי ותקשורת, או סדנאות דמיון ויצירה עם גוון ניהולי יותר, כמו סדנאות חזון או סדנאות שחושפות את המנהלים למצבים מאתגרים (לפעמים ממש רק באופן תאורטי), ומזמינות פתרונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסה.

#5 – חדרי בריחה ניידים

עוד אפשרות לפעילויות גיבוש, שהופכת פופולרית לאחרונה, היא הזמנת פעילות שהיא "חדר בריחה", אותו מקימים במיקום האירוע. עם תחילת המשחק, למשתתפים (בקבוצה אחת או בחלוקה לקבוצות במשחק תחרותי) שישים דקות לפתרון כל החידות. בדרך, הם יידרשו לחשיבה כוללת, לשיתוף פעולה, ליצירתיות, ולפעולות אסטרטגיות, לפעמים ביחד ולפעמים לחוד – כדי לנצח ולפצח את החידות בזמן הקצר ביותר, בלי רמזים – וגם בלי הכוונות.

פעילויות גיבוש – למה דווקא במתחם ג'וב אנד ג'וי?

ג'וב אנד ג'וי הוא מקום לאירועים קטנים, סדנאות וערבי גיבוש ארגוניים בשרון, הממוקם על כביש שש, במושב סלעית. המקום משלב אווירה קסומה (עם נוף ארץ ישראלי של השרון עד הים) עם מענה לפרטים הגדולים כקטנים – לתכנון וביצוע של מפגש ארגוני מושלם.

נשמח לשתף אתכם באפשרויות לפעילויות גיבוש עבור מנהלי ועובדי הארגון – פנו אלינו, בואו לבקר ולהתרשם, וגלו מדוע הבחירה במתחם ג'וב אנד ג'וי, תהווה תפאורה מושלמת, לכל מפגש ארגוני, סדנת מנהלים או פעילויות גיבוש שאתם מתכננים בעתיד…

ניתן להיכנס באתר לסיורים הווירטואליים המהממים, ולסייר בעזרת האצבע או העכבר בכל פינה בחדרי הישיבות, ובמתחם על כל פינות הישיבה האלטרנטיביות המוצלות והצופות  אל הנוף.